ALTYAZıLı FILM IZLE IçIN ADıM HARITAYA GöRE YENI ADıM

altyazılı film izle Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

altyazılı film izle Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Blog Article

Sitemizde gösterilen tüm videolar çeşitli kaynaklardan "emled ve iframe" kodları vasıtasıyla eklenmiş olup rastgele bir videoteyp dosyası sitemizde yüklü değildir.

Prestijli yatılı okula Hillerska'ya kaydolan Prens Wilhelm, yeni dirimına allıkışhamur çkırmızıışır. Yatılı okula kaydolmasıyla omuz omuza Wilhelm, gerçekte kim olduğunu ve nite bir hayat sürmek istediğini aptalfetme vesileı bulur. Ancak kalbinin sesini dinleyerek aksiyon kılmak sandığı denli emeksiz olmaz.

Türkçe dublaj film izlemeyi millet icap fakat bu filmlerin hangi aşamalardan geçip sahneye dublajlı olarak geldiğini katı sima bilmez. Basit kabilinden zannedilen dublaj aşaması gerçekte oldukça sıkıntı ve meşagatli bir konulemdir.

A dramatization of the 1968 strike at the Ford Dagenham car plant, where female workers walked out in protest against sexual discrimination.

A simpleminded, sheltered gardener becomes an unlikely trusted advisor to a powerful businessman and an insider in Washington politics.

Steve Jobs takes us behind the scenes of the digital revolution, to paint a portrait of the man at its epicenter. The story unfolds backstage at three iconic product launches, ending in 1998 with the unveiling of the iMac.

A free-spirited woman "kidnaps" a yuppie for a weekend of adventure. But the fun quickly takes a dangerous turn when her ex-convict husband shows up.

Gizlilik ve Çerezler: Bu sitede çerez kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bu tarz şeylerin kullanmaını ikrar edersiniz.

A man suffering a family loss enrolls in a class about care-giving that changes his perspective on life.

Son zamanlarda aşırı derecede cinsî arzulara malik olan bir gacı, insanlarla çok fazla ilişik kuramadığı için bu arzularını dindirmekte dert yaşamaktadır.

From the moment the new reverend climbs the pulpit, Liz knows she and her family are in great danger.

During a slave revolt in 1844, a British mercenary helps an Antilles island colony gain its independence from Portugal, but years later he returns to manhunt a local rebel army leader and former friend.

Made in Italy - İtalyan Yazı 2020 imalı filmi sitemizden 1080p kalitesinde dual izleme seçeneği ile seyredebilirsiniz türkçe dublaj evet da altyazılı orjinal dilinde filmw.

İşleri film izleyicisine filmin dublajlı kısaca sonradan ses ilave edildikten sonra sunulduğunu üstelik ettirmeden izletmektir. Bir sair bileğteamülle türkçe dublaj film izleyicisine filmin muahharen seslendirildiğini hissettirmemek, senkron hataları yapmamak ve seslendirdiği kişinin karakterini kendi neva tonu ile uyumlu hale getirmektir.

altyazılı film izle
altyazılı film

Report this page